Wolne terminy           2018 

    Zapraszamy.

 

 

 

 

    

                

  

 

Witam wszystkich poszukiwaczy dobrego zespołu muzycznego Polecam z całego serca właśnie ten i żaden inny Dlaczego? Poprostu pełen profesjonalizm grają że nie ma mowy o siedzeniu a ta gitara szok a te skrzypce a ten saksofon a te organy i ta cała reszta i wokal i kultura osobista Muzyka dla wszystkich ni powtarzają utworów nie robią długich przerw zabawy fajne i nie oklepane Jeżeli mam ocenić w skali od 1 do 10 to ja daje 25 I jeszcze jedno zagrali na męża prośbe Wehikuł czasu zespołu Dżem myślałam że nie dadzą rady POMYLIŁAM SIĘ TEN zespół grał na weselu organizowanym przez moją kuzynke Marzeniu dzięki za tak wspaniały zespół Polecam Polecam i jeszcze raz POLECAM Pozdrawiam wszystkich na nie słoń na ucho im nadepnął ale to ich problem

autor: iwona email: ivex1@wp.pl Data: 2011-08-03

Zespół Muzyk Nocy jest fantastyczny, naprawdę nie pamiętam wesela, na którym mogłabym się tak wybawić, nie było chwili, żeby człowiek się nudził. Ps. Dla Pani Marty szacun za piękną grę na skrzypcach :)

autor: Justyna email: Data: 2011-01-05

BArdzo poelcam ten zespół,bo naprawdę warto! Na moim weselu odwalili kawał dobrej roboty.Grali tak fajnie i tak różne kawałki,że z pewnością dogodzili każdemu z weselników.Polecam ze szczerego serca!!!

autor: Marta email: Data: 2010-12-04

Dziękujemy całemu Zespołowi za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu, a Pani Skrzypaczce za wzruszający występ podczas Mszy! Goście byli zachwyceni Waszym profesjonalizmemm, talentem i pomysłowością podczas prowadzonych zabaw :) Serdecznie pozdrawiamy i polecamy Was wszystkim zainteresowanym!!

autor: Magda i Michał email: Data: 2010-12-01

Dziękujemy bardzo za mozliwość przeżycia pięknych chwil z zespołem, w tym jakże ważnym dla nas dniu. Pięne głosy, odpowiednio dobrany repertuar oraz kultura osobista członków zespołu sprawiły, że zaproszeni przez nas goście bawili się wybornie. Pozdrawiamy całą piątkę! Zespół Muzyk Nocy godny jest polecenia!!!

autor: Beata email: bewa3@wp.pl Data: 2010-11-18

Nie przejmujcie sie chłopaki głupimi niesmacznymi opiniami ja byłam na niejednym weselu przy Waszej oprawie muzycznie i jestescie super . Jesli ktos mnie pyta o polecenie jekiegos super zespołu na wesele to zawsze polecam WAS . Tak trzymac, justeście boscy (szczególnie jeden z Was) pozdrawiam...........

autor: AGA email: Data: 2010-11-08

Dziękujemy Wam za cudowne 2 dni naszego wesela.Przyjemnie było słyszec od ludzi ze nie pamiętają kiedy tak świetnie się wybawili,miło teraz powspomiac.Pozdrawiamy i dziękujemy jezcze raz:)

autor: Rafał i Karolina P. email: piatker@onet.pl Data: 2010-10-17

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną wesela. Wszyscy bawili się świetnie. Co druga para pytała się nas skąd mamy zespół :) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie :) Polecamy

autor: Beata i Andrzej email: Data: 2010-10-10poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | nastepna