Wolne terminy           2018 

    Zapraszamy.

 

 

 

 

    

                

  

 

Jesteście super! Full profeska! :D Dziękujemy za uświetnienie naszych poprawin i do zobaczenia na kolejnym weselu już 21 czerwca! Tym razem wystąpimy jako goście :)

autor: Marta i Łukasz email: m.witas-lewoniuk@outlook.com Data: 2014-06-05

Dziękujemy bardzo za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesele w Karczmie Klimtówce. Bardzo dobrze dobrany repertuar muzyczny (dopasowany do każdej grupy wiekowej ), zabawy ze smakiem i piękna muzyka w Kościele Pani Marty Skrzypaczki. Gorąco polecamy i bardzo dziękujemy za WSPANIAŁĄ I NIEZAPOMNIANĄ zabawę. Pozdrawiamy Karolina i Mateusz

autor: Karolina email: karolina.dzionek@gmail.com Data: 2013-11-02

Jesteście fenomenalni !!! :) Jeżeli się bawić to tylko z Wami :) Dziękuję Wam za piekną muzykę, za zabawę za uśmiech oraz za ... jajo ;P Pozdrawiamy serdecznie :)

autor: Młodzi z 28 września 2013 email: moniczka872@gmail.com Data: 2013-09-30

Chciałam podziękowć zespołowi za wspaniałą zabawę na weselu mojej córki Eweliny . Super młodzi ludzie, którzy pięknie grają i śpiewają. Polecam wszystkim ten zespół , jeszcze raz serdeczne dzięki za super zabawę. Pozdrawiam.

autor: Danuta email: danak1@poczta.onet.pl Data: 2013-09-18

Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną wesela naszej córki i zięcia w Villa Verde w Zawierciu 17.08.2013.Dzięki państwa profesjonalizmowi zabawa była prowadzona ze smakiem i humorem.Repertuar różnorodny i trafnie dobrany; wspaniała barwa waszych głosów i muzyka sprawiły że para młoda i goście weselni byli zachwyceni.Wybór waszego zespołu był strzałem w10. Dzięki też Państwa aranżacji, przyjęcie weselne wypadło fantastycznie, za co bardzo dziękujemy.Serdecznie polecamy przyszłym nowożeńcom Wasz zespół stworzony z przesympatycznych i utalentowanych ludzi.Rodzice

autor: Wioletta email: wbc1964@wp.pl Data: 2013-09-15

Cudowny spiew, wspaniala muzyka najlepsza zabawa. To miedzy innymi dzieki Wam nasze wesele bedziemy wspominac jako najszczesliwszy dzien w naszym zyciu. Goscie byli zachwyceni tak somo jak my. Muzyka dla starszych i mlodszych. Serdecznie polecam caly zespol jak i pania dzieki ktorej sama ceremonia zaslubin wygladala bajecznie. Dziekujemy\" Pani Skrzypaczce\'\' ktora stworzyla wspaniala atmosfere w kosciele :). Jestesmy wdzieczni, pozdrawiamy serdecznie i z pewnoscia spotkamy sie na weselu naszych znajomych ktorzy dostali juz Wasze namiary :)

autor: Iwona email: judi_i@o2.pl Data: 2013-08-30

Wasz zespół jest zdecydowanie ‘’best of the best’’ i to nie tylko w naszej opinii, ale także w opinii naszych Gości Weselnych:) Dziękujemy!

autor: Dominika&Sławek email: Data: 2013-08-15

Zespół Muzyk Nocy bawil gości na Zabawie Sylwestrowej na której byłam w karczmie \"Klimtówka\".I tutaj składam wielki ukłon w stronę profesjonalistów bo tak muszę nazwac tych młodych ludzi ,którzy niejednokrotnie znany szlagier zagrali i zaśpiewali lepiej od oryginału.Wielkie podziekowania za wspaniałą zabawę.Ta noc dzieki Wam była wspanialym krokiem w Nowy Rok 2013.Wszystkiedo dobrego dla Was na Nowy Rok !!!!Pozdrawiam

autor: Edyta email: edzia1970@tlen.pl Data: 2013-01-07poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | nastepna