Wolne terminy           2018 

    Zapraszamy.

 

 

 

 

    

                

  

 

Bardzo dziękujemy zespołowi "Muzyk Nocy" za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Wszyscy goście bawili się znakomicie o czym świadczył ciągle zapełniony parkiet. Śmiało możemy stwierdzić, że to najlepszy zespół weselny z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia. Zróżnicowany repertuar, z którego każdy znajdzie coś dla siebie. Pełen profesjonalizm oraz kultura prowadzonej zabawy. Oprawa muzyczna ślubu ze strony Pani skrzypaczki to prawdziwe arcydzieło. Wybór tego zespołu okazał się strzałem w dziesiątkę :)

autor: Ewelina i Dawid 08.07.2017 email: Data: 2017-08-16

Dziękujemy za super zabawę !! Oprawa muzyczna na wysokim poziomie, poczucie humoru i Wasza wysoka kultura osobista sprawia, że wesele było idealne !! do zobaczenia we wrześniu ;-)

autor: Dominika i Maciek email: dominika.sekala7@gmail.com Data: 2016-06-12

Z ręką na sercu mogę polecić wszystkim Zespół MUZYK NOCY! Cała ekipa jest świetna, do tego świetnie potrafią oprawić swoją muzyką każdą imprezę. Na naszym weselu nie było osoby, która nie pochwaliłaby jakości i wykonania muzyki jaką zaprezentował nam Muzyk Nocy. Zabawy mają inne, nieoklepane, które pachną "świeżością" i humorkiem :) Jeszcze raz gorąco POLECAM cały ZESPÓŁ!

autor: Klaudia Kemona-Przybyło email: Data: 2015-07-23

Zespół z najwyższej półki muzycznej. Polecam i jestem zachwycony!

autor: mydisco.pl email: shimer@o2.pl Data: 2014-11-13

Najlepszy zespol jakis slyszalam, goscie zachwyceni, pelny profesjonalizm, jak na dobrym koncercie a nie na weselu. Bede polecac wszystkim kto szuka dobrych muzykow

autor: Justyna email: justynaa5@wp.pl Data: 2014-10-21

Czapki z głów dla Panów i Pań z zespołu Muzyk Nocy za oprawę muzyczna naszego wesela. Przetańczyliśmy wraz z naszymi gośćmi całą noc. Pełen profesjonalizm oraz duża dawka dobrego humoru w czasie przyjęcia weselnego pozwalają stwierdzić, że wybór tego właśnie zespołu był strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecam :)

autor: Kamil email: kamilnowakk@gmail.com Data: 2014-09-21

Pełen profesjonalizm. Świetna muzyka. Sami mistrzowie. Nikt Wam nie dorównuje.

autor: Helena1950 email: grylogiczne.pl@niepodam.pl Data: 2014-07-18

Muzyk Nocy - zespół znaleziony przez nas przez przypadek... Ale 28 czerwca 2014 ten zespół zapewnił wspaniałą zabawę przez całe przyjęcie weselne :-D Serdecznie wszystkim polecamy a Muzykom Nocy dziękujemy, bo spiali się na medal... Złoty oczywiście! Zachwyceni goście weselni mówią sami za siebie. Pozdrawiamy i jeszcze raz dzięki :-)

autor: Ola & Pablo email: biuro@promuz.com.pl Data: 2014-07-09poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | nastepna